Farbowanie włosów bibułą. Sprawdź kolor i urozmaić swój wygląd

farbowanie włosów bibułą

Wygląd dla każdej z nas ma ogromne znaczenie i poświęcamy sporą ilość czasu na to, aby o siebie zadbać. Każdego dnia stosujemy rożnego rodzaju kosmetyki, dzięki którym nie tylko znacząco poprawiamy swój wygląd, ale co równie ważne, także i nasze samopoczucie. Nie trzeba tutaj podkreślać tego, jak ważna więc jest pielęgnacja dla każdej z Pań. A co ze zmianą koloru włosów na imprezę? Użyj do tego celu bibuły.

Jedna z tych rzeczy, która ma ogromne znaczenie w kobiecej stylizacji. Zadbaj o swoje włosy.

Styliści fryzur, to jeden z tych z bardziej pożądanych zawodów wszech czasów. Od lat pomagają nam oni w uporządkowaniu włosów, a te sprawiają nam nie lada problem każdego dnia. Wiemy, ile czasu potrafi zająć właściwe ułożenie fryzury szczególnie wtedy, kiedy to już nie ma przy nas fryzjera. Wymaga to sporo zaangażowania i nie lada umiejętności, a i tak często bywa tak, że mimo , poświęconego czasu i tak wciąż coś jest nie tak z naszą fryzurą. Na szczęście nie tak trudno jest w przypadku koloryzacji włosów, z powodzeniem możemy ją wykonać samodzielnie. Do tego celu możemy użyć bibuły.

Koloryzacja, dzięki której będziemy mogli sprawdzić, czy dany kolor będzie nam pasował.

Koloryzacja włosów to proces, który trudno jest odwrócić. Tak właśnie jest chociażby po zastosowaniu ciemnych kolorów ale i nie tylko. Jednym ze sposobów na to, aby sprawdzić, czy będziemy się dobrze czuć w danym kolorze włosów jest skorzystanie ze zmywalnych środków. Tutaj bardzo pomocne może się okazać zafarbowanie włosów bibułą. Niepożądany kolor będziemy mogli łatwo zmyć, a w przypadku, kiedy kolor będzie nam pasował będziemy mogli zafarbować nasze włosy przy użyciu trwałych środków.

Nowy kolor włosów na nieoczekiwaną imprezę? To jest możliwe sprawdź, jak to zrobić.

Przed Tobą impreza, a kolor Twoich włosów jest bez wyrazu i nie wyobrażasz sobie pójścia na nią bez drobnego urozmaicenia fryzury, przy użyciu koloryzacji? Bardzo szybkim i przede wszystkim praktycznym sposobem będzie użycie bibuły, dzięki której na Twoich włosach w krótkim czasie pojawią się pasemka, a te będziesz mogła z powodzeniem je zmyć, już po kilu myciach głowy. Dzięki temu, Ty sama będziesz mogła się poczuć lepiej, bez konieczności trwałej zmiany koloru.

Jak wykonać farbowanie włosów przy pomocy bibuły? Sprawdźmy, jakie daje nam ona możliwości ?

Aby zrobić pasemka przy pomocy bibuły wystarczy nasmarować wybrane pasma jej zmoczonym kawałkiem. Możemy do tego celu użyć folii aluminiowej, która pomoże nam w tym procesie. Będziesz mogła zawinąć w nią włosy kilka minut, dzięki czemu uzyskasz jeszcze wyraźniejszy odcień. A teraz wystarczy wymyć głowę. Podobny efekt można uzyskać przy pomocy czepka. Warto cały zabieg wykonywać przy użyciu gumowych rękawiczek, aby nie pofarbować dłoni i miski z ciepłą wodą. Zwróć także uwagę na to, że mokre włosy mogą zafarbować Twój ręcznik.

Pamiętajmy o ty, że farbowanie włosów bibułą sprawdzi się tylko w przypadku jasnych odcieni farbowanych kosmków. Jest to jednak bardzo szybki i przede wygodny sposób na szybką zmianę kolorystyki, którą można szybko zmienić.