Jak zaskoczyć faceta w łóżku? Kilka prostych wskazówek

jak zaskoczyć faceta w łóżku

Rutyna w sypialni to najgorsze, co może przytrafić się w każdym związku. Bez znaczenia pozostaje, czy cieszymy się długą, czy krótką relacją- powiew nudy może wkraść się w każdym momencie, przynosząc w perspektywie długoterminowej fatalne, opłakane skutki. Nic więc dziwnego, że ogromna ilość kobiet zadaje sobie pytanie jak zaskoczyć faceta w łóżku? Przyjrzyjmy się zagadnieniu z bliska. Gotowi na garść praktycznych wskazówek? Zaczynamy!

Jak zaskoczyć faceta w łóżku? Postaw na odważny strój

Jak zaskoczyć faceta w łóżku? Zdecydowanie jedną z najbardziej popularnych metod jest użycie seksownego przebrania, które dodatkowo rozbudzi męską fantazję i zachęci do współżycia. Z całą pewnością do jednych z najbardziej popularnych kreacji, które cieszą się powszechnym wykorzystaniem, zaliczyć należy strój:

  • Króliczka Playboya,
  • Pielęgniarki,
  • Trenerki,
  • Zakonnicy,
  • Diablicy

oraz wiele innych. Szeroki wybór bardzo wielu modeli sprawia, że każda kobieta bez trudu odnajdzie dla siebie przebranie, w którym nie tylko będzie doskonale wyglądać, ale przede wszystkim będzie mogła się niezwykle komfortowo się czuć.

Wyjątkowy klimat, czyli jak zaskoczyć faceta w łóżku

By zaskoczyć swojego partnera w łóżku, warto zadbać o cały anturażu, który towarzyszyć będzie zbliżeniom. Przede wszystkim romantyczny, zmysłowy nastrój doda partnerowi ochoty do łóżkowych zabaw. Świecę, zapachowe kadzidełka, dekorację z piór czy płatków róży, z całą pewnością zaskoczy naszego partnera, wywołując na twarzy spory uśmiech.

Nowa pozycja, której nigdy dotąd nie próbowałaś z partnerem

Jak zaskoczyć faceta w łóżku? Z całą pewnością będzie to propozycja nowej, dotąd niepróbowanej pozycji. Bardzo często mężczyźni obawiają się odrzucenia propozycji seksualnych, których zawsze chcieli spróbować. Jeśli więc kobieta sama wyjdzie z taką inicjatywą, tym bardziej, jeśli będzie to pozycja zaliczana do jednych z odważniejszych, każdy mężczyzna z całą pewnością będzie niezwykle mile zaskoczony i skory do dalszych igraszek miłosnych.

Jak zaskoczyć faceta w łóżku? Wybierz miejsce inne, niż zwykle

Kolejną rewelacyjną metodą, która pozwala na zaskoczenie i wprowadzenie swojego rodzaju nowości w życie seksualne, to propozycja odbycia stosunku seksualnego w nowym, nietestowanym dotąd miejscu. Wybór zależy przede wszystkim od indywidualnych preferencji dwóch partnerów. Mogą to być nowe miejsce w domu czy mieszkaniu, takie jak chociażby blat kuchenny, jak również miejsca poza domem. Samochód, działka, domek letniskowy czy inne dostępne miejsca, staną się z całą pewnością ogromnym zaskoczeniem i cudowną niespodzianką, która na długi czas pozostanie w pamięci naszego partnera.

Życie seksualne jest jedną z najważniejszych części naszych układów partnerskich. Nic więc dziwnego, że każda kochająca kobieta pragnie sprawiać radość oraz przyjemność swojemu ukochanemu. Jak zaskoczyć facetami w łóżku? Skorzystaj z paru wyżej wymienionych, sprawdzonych sposobów, i ciesz się z udanego życia seksualnego przez długi czas.