Co najbardziej fascynuje i pociąga mężczyzn w kobiecym wyglądzie?

Mężczyźni preferują bez względu na wiek, wyznanie oraz rasę różne typy kobiet. Nade wszystko trzeba przyznać, że są do indywidualne upodobania i trudno jednoznacznie określić, jakie istotne aspekty wyglądu kobiet wpływają na powodzenie wśród mężczyzn. Z pewnością pewne tendencje z pokolenia na pokolenie dynamicznie mogą się zmieniać. Jednak jedno jest pewne, że wygląd zewnętrzny płci pięknej odgrywa znaczącą rolę wśród panów. Są oni wzrokowcami i w pierwszej kolejności bacznie zwracają uwagę na kształt i sylwetkę pań. Zatem podpowiadamy, co pociąga mężczyzn w kobiecym wyglądzie?

Wyprostowana sylwetka

Bez względu na wzrost i wiek kobiety, mężczyźni zdecydowanie zerkają oraz uwielbiają patrzeć na panie o wyprostowanej sylwetce. Taka postawa zachęca wręcz ich do zawarcia bliższych kontaktów i trwałych znajomości. Według mężczyzn decyduje to o zdrowym trybie życia oraz o prawidłowym rozwoju wszystkich aspektów fizycznych kobiety. Wydawać by się mogło, że powinni oni raczej bać się takich kobiet. Wiele przeprowadzonych ankiet wskazuje dokładnie i szczegółowo, co pociąga mężczyzn w kobiecym wyglądzie o wyprostowanej sylwetce. Wiąże się z tym lepsza prezencja, otwartość oraz niezaprzeczalny seksapil kobiecy. Skulona bądź przygarbiona postawa ciała wręcz odpycha mężczyzn. Uważają oni, że takie kobiety są nieciekawe oraz nieatrakcyjne.

Jędrny biust i krągłe biodra

Kobiecy biust działa na mężczyzn niczym magnez. Uwielbiają oni jędrny i krągły biust. Z pewnością magia obfitych piesi bardzo podnieca panów. Nic więc dziwnego, że aktualnie wiele kobiet decyduje się na powiększenie nawet o kilka rozmiarów swoich piersi. A przecież trzeba przyznać, że ich duży rozmiar, tak naprawdę sprawia paniom ogromny problem i dyskomfort. Duży biust od zawsze był symbolem kobiecości i dojrzałości. Poza tym mężczyźni uwielbiają fantazjować na temat kobiecych kształtów. Szczególnie fantazje erotyczne wiążą się z obfitym biustem.

Kobieca sylwetka, zwłaszcza zaokrąglone biodra, od wieków były i nadal są przedmiotem męskiej fascynacji i uwielbienia w wielu kulturach. Jędrna kobieca pupa nie oznacza otyłości. Wręcz przeciwnie jest oznaką płodności i spełnionego macierzyństwa. Z kolei panowie są realistami i ich umiłowanie do tego typu kobiecych kształtów wiąże się z założeniem rodziny i spełnionym seksem.

Naturalny wygląd

Makijaż i ubiór odgrywają istotną rolę w kształtowaniu wizerunku każdej kobiety. Stanowią nieodzowne narzędzia wyrażenia siebie, podkreślenia atutów i ukrycia niedoskonałości urody oraz defektów sylwetki. Mężczyźni zdecydowanie preferują naturalny wygląd kobiety. Ideał piękna w mniemaniu mężczyzn tkwi w spojrzeniu, uśmiechu oraz naturalnym sposobie bycia. Zmieniający się ideał piękna sprawił, że kobiety przesadnie poddają się upiększeniu. Wyraziste usta, nienaturalnie długie rzęsy, sztuczne paznokcie oraz doczepiane włosy w pewnych sytuacjach przerażają panów. Mężczyźni uważają, że naturalność oraz delikatny makijaż dodaje kobietom niepowtarzalnego uroku. Niezależnie od wieku, każda kobieta ma w sobie naturalne piękno. Kobiecy urok to coś, czemu mężczyznom trudno się oprzeć.

Podsumowanie

Radosna i uśmiechnięta twarz kobiety działa bez wątpienia na wszystkich panów. Szczery uśmiech ma ogromną siłę oddziaływania nawet wtedy, kiedy problemy życia codziennego przytłaczają. Mężczyźni unikają smutnych i nadąsanych pań zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Lgną do radosnych i uśmiechniętych kobiet jak muchy do lepu.